Пчелиное Маточное Молочко Днепр
 
Пчелиное Маточное Молочко
User Максим
1000.00 ГРН.

Пчелиное Маточное Молочко

Пчелиное Маточное Молочко Днепр Днепропетровская область Украина Обновлено: Май 13, 2022 Опубликовано: Январь 11, 2022

БДЖОЛИНЕ МАТОЧНЕ МОЛОЧКО - ).
Сприяє підвищенню імунітету, знижує ризик розвитку онкологічних захворювань. У маточне молочко присутні антиоксиданти (органічні кислоти, фосфоліпіди, вітаміни В1, В3, В6, А, С, Е, цинк, магній, кальцій, марганець, селен, мідь, хром і ін.), А також володіє протипухлинною активністю оксідеценовая кислота
На нервову систему, центральну і периферичну. Стимулює харчування і ріст клітин головного і спинного мозку. Сприяє засвоєнню мозком глюкози. Допомагає чинити опір стресам і психологічних навантажень. Відновлює силу і еластичність зорових нервів. Нормалізує сон, підвищує пам'ять і посилює активність клітин мозку.
На серцево-судинну, кровоносну систему. Приводить в норму кров'яний тиск: знижує його у гіпертоніків, особливо помітно покращує стан людей з хронічною гіпотонією. Піднімає і підтримує оптимальний тонус кровоносних судин, зміцнює їх стінки. Зберігає правильні показники щільності крові (перешкоджає її згущення і / або розрідженню). Відновлює пошкоджені альбуміни крові і нормалізує її білково-сольовий склад.
На шлунково-кишкову систему. Посилює апетит і стимулює виділення шлункового соку. Сприяє засвоєнню компонентів з продуктів харчування, завдяки чому збільшується м'язова маса і витривалість тіла.
На ендокринну систему. Регулює діяльність залоз внутрішньої секреції. Надає відновлює дію на кору надниркових залоз. Містить велику кількість гормонів, в тому числі і статевих.
На опорно-руховий апарат. Маточне молочко використовується при лікуванні ревматичного та ревматоїдного артриту, інших захворювань і запальних процесів суглобів.
Активізує процеси регенерації пошкоджених тканин. Репаративну дію надають входять до складу маточного молочка пантотенова кислота (вітамін B5), дезоксирибонуклеїнової кислоти, вітаміни А, Е і С, амінокислоти аргінін, лізин, валін, лейцин, гістидин.
На сечостатеву систему. Маточне молочко допомагає зберегти і відновити потенцію, допомагає при безплідді. Полегшує біль і зменшує кровотечі під час менструацій, допомагає встановити стабільний менструальний цікл.На обмін речовин. Прискорює очищення організму, виведення з нього отруйних речовин, важких металів і будь-яких отрут. Помітно його сприятливий вплив на шкіру: пантотенова кислота в його складі підтримує пружність, гладкість і кровопостачання шкіри. Покращує обмінні процеси і трофіку тканин, сприяє збільшенню м'язової маси і зменшення жирових накопичень, підвищує витривалість при інтенсивних фізичних навантаженнях. Інформація, що міститься в значній кількості в маточне молочко амінокислота аргінін, а також такі компоненти маточного молочка як калій, магній, фосфор, вітамін Е і амінокислота валін сприяють поліпшенню роботи мускулатури. Аспарагінова кислота і адреналін, природна вироблення якого посилюється при вживанні «королівського желе», підвищує фізичну витривалість. У зв'язку з цим активізують ріст м'язової маси і прискорює відновлення сил організму після фізичних навантажень маточне молочко корисно використовувати в раціоні спортивного харчування.
Благотворно впливає на стан шкіри, нігтів і волосся. Завдяки високому вмісту в «королівському желе» поліпшує структуру шкіри пантотенової кислоти і біотину, а також присутності в складі маточного молочка ряду речовин, що стимулюють вироблення білка фібрилярні колагену (в числі яких дезоксирибонуклеїнової кислоти, органічні кислоти, вітаміни С, А, Е, цинк , сірка, кремній, мідь, фітостероли, амінокислоти лізин, метіонін, треонін, фенілаланін, лейцин.
На органи дихання. Підсилює дію медикаментозної терапії під час запалення легенів, трахеїти, ларингіти. Прискорює одужання від усіх захворювань дихальної системи, включаючи нежить.
Сприяє підтримці стабільного рівня глюкози в крові при цукровому діабеті. Дане властивість обумовлена ​​присутністю в складі маточного молочка вітамінів B1, B3, біотину, цинку, калію, фосфору, магнію, марганцю, хрому, амінокислот триптофану, метіоніну, лейцину і ізолейцину.

Другие объявления пользователя Максим

Май 13, 2022

Трутневий Гомогенат ...

Трутневий Гомогенат ...

Красота и здоровье500.00 ГРН.

Май 13, 2022

Продукты Пчеловодства + Витаминные Комплексы.

Продукты Пчеловодства + Витаминные Комплексы.

Красота и здоровье111.00 ГРН.
Позвонить

2015 Copyright © SMALL. All Rights Reserved.