Продам Цитофлавин 10мл.10ампул Киев
 
Продам Цитофлавин 10мл.10ампул
User Виталий

500.00 ГРН.

Продам Цитофлавин 10мл.10ампул

Бульвар Леси Украинки Киев Киевская область Украина Обновлено: Май 5, 2019

Продам Цитофлавин 10мл.10ампул Имеется одна упаковка. Срок годности до 10.2019
Фармакологічні ефекти зумовлені комплексним впливом речовин, які входять до складу компонентів препарату Цитофлавін.

Препарат посилює інтенсивність аеробного гліколізу, що призводить до активації утилізації глюкози і β-окислення жирних кислот, а також стимулює синтез γ-аміномасляної кислоти в нейронах.

Цитофлавін збільшує стійкість мембран нервових і гліальних клітин до ішемії, що виражається у зниженні концентрації нейроспецифічних білків, які характеризують рівень деструкції основних структурних компонентів нервової тканини.

Цитофлавін покращує коронарний та мозковий кровотік, активує метаболічні процеси у центральній нервовій системі, відновлює порушення свідомісті, сприяє регресу неврологічної симптоматики та поліпшенню когнітивних функцій мозку. Володіє швидкою пробуджувальною дією при послянаркозному пригніченні свідомості. Має швидку пробуджувальну дію післянаркозного пригнічення свідомості.

При застосуванні Цитофлавіну у перші 12 годин від початку розвитку інсульту спостерігається сприятливий перебіг ішемічних і некротичних процесів у зоні враження (зменшення вогнища), відновлення неврологічного статусу і зниження рівня інвалідизації у віддаленому періоді.

Фармакокінетика. При внутрішньовенній інфузії зі швидкістю близько 2 мл/хв (у перерахуванні на нерозбавлений Цитофлавін) янтарна кислота і рибоксин (інозин) утилізуються практично миттєво і у плазмі крові не визначаються.

Янтарна кислота: пік концентрації визначається протягом першої хвилини після введення з подальшим швидким зниженням без акумуляції і поверненням її рівня до фонових значень у результаті ферментативного розпаду до води і вуглекислого газу.

Рибоксин (інозин) метаболізується у печінці з утворенням інозинмонофосфату і подальшим її окисненням до сечової кислоти. У незначній кількості виділяється нирками. Нікотинамід швидко розподіляється по всіх тканинах, проникає крізь плаценту та у грудне молоко, метаболізується у печінці з утворенням N-метилнікотинаміду, виводиться нирками. Період напіввиведення із плазми крові становить близько 1,3 години, збалансований об'єм розподілу – близько 60 літрів, загальний кліренс – близько 0,6 л/хв.

Рибофлавін: розподіл нерівномірний, найбільша кількість – у міокарді, печінці, нирках. Період напіввиведення з плазми становить близько 2 годин, збалансований об'єм розподілу – близько 40 літрів, загальний кліренс – близько 0,3 л/хв. Проникає через плаценту і в молоко матері. Зв'язується з білками плазми крові – 60 %. Виводиться нирками, частково – у формі метаболіту; у високих дозах – переважно у незміненому вигляді.

Другие объявления пользователя Виталий

Июнь 19, 2019

No image available

МАГНЕ-В6 ПРЕМИУМ ТАБ. №60

Медицина150.00 ГРН.

Май 12, 2019

L-Карнитин(L-Carnitina) итальянский в ампулах для инъекций

L-Карнитин(L-Carnitina) итальянский в ампулах для ...

Красота и здоровье500.00 ГРН.

Май 7, 2019

Продам Панангин 10мл.5 ампул

Продам Панангин 10мл.5 ампул

Прочие товары для дома100.00 ГРН.
Позвонить

2015 Copyright © SMALL. All Rights Reserved.