Дисковая борона ДАН-3.1 Белая Церковь
 

60000.00 ГРН.

Дисковая борона ДАН-3.1

Белая Церковь Киевская область Украина Обновлено: Июль 20, 2016

Дискова борона (агрегат) ДАН для ресурсосберегательной обробки грунту на глибину від 4 до 18 см.
Виконують основну ресурсосберегательную обробку грунту на глибину від 4 до 18 см. Забезпечують рівномірний розподіл по всій глибині обробляємих шару ґрунту органічних добрив і рослинних залишків, створюючи оптимальну структуру для росту рослин, збільшують поглинання вологи ґрунтом і зменшуючи ерозію, подрібнюють грудки накочують верхній шар грунту для збереження вологи і вирівнюють рельєф поля. Агрегати використовуються при мінімальній, консервирующей і традиційній обробці грунту.
ДАН має ряд конструктивних переваг перед аналогами, а саме:
У підшипниковому вузлі використані підшипники високої якості Луцького підшипникового заводу, який входить в корпорацію SKF, а також сучасне касетне ущільнення, яке забезпечує напрацювань в 9600 гектарів на агрегаті ДАН без розбирання підшипникового вузла !!!

Для агрегатування з трактором шляхом приєднання центральної тяги передбачено два отвори, що забезпечує агрегатування з тракторами різних моделей без доопрацювання грегата.
Кронштейни кріплення і регулювання положення катка мають цілісну конструкцію, яка знижує навантаження на задню балку основної рами агрегату і збільшену надійність.
Збільшено відстань між катком і дисками, що покращує розподіл рослинних залишків по полю, вирівнювання площі і виключає забивання катка на вологих ґрунтах.
Прикотуючі катки мають збільшений радіус і менша кількість робочих елементів (8 замість 10) що виключає забивання катка.
У конструкції катка використовуються дворядні підшипники в опорі, яка полегшує їх обслуговування і забезпечує в 5 разів більший !!! в порівнянні ресурс з підшипником 31-UCF-208.
Використання фарби і антикорозійного грунту забезпечує стійкість деталей агрегату до агресивних умов при експлуатації.
Агрегати приєднуються до трактора на стандартну трьох точкову навісну систему. Глибина обробітку встановлюється регулюванням положення катка і тракторної навісний системи.
Обробка грунту бороною ДАН має наступні агрономічні переваги:
Прискорюється перетворення рослинних залишків на поживні речовини для рослин, завдяки подрібненню і перемішуванню їх в верхньому шарі грунту.
Вирівнювання рельєфу грунту дозволяє підвищити якість посіву та швидкість збору культур, а також мінімізувати поломки техніки і зберегти здоров'я механізаторів.

Країна проізводітельУкраінаТіпДісковая боронаГруппаСредніеШіріна захоплення (м) 3.1Максімальная глибина обробки (см) 20.0Колічество рядов2Колічество дисків / зубів (шт) 18Мощность трактора (л. С.) 120 ... 150Шіріна обробки (см) 310Глубіна обробки (см) 4,0 .. .18,0Рабочая швидкість (км / год) ... 12,0Проізводітельность 8,0 (га / год) 2,6 ... 3,2

Другие объявления пользователя Катя

Июль 20, 2016

Дисковая борона ДАН-2.1

Дисковая борона ДАН-2.1

Сельхозтехникa44000.00 ГРН.
Позвонить

2015 Copyright © SMALL. All Rights Reserved.