Якісне сільськогосподарське навісне обладнання відомих європейських виробників. Горохов
 
Якісне сільськогосподарське навісне обладнання відомих європейських виробників.
User Павло Федорович
100.00 ГРН.

Якісне сільськогосподарське навісне обладнання відомих європейських виробників.

Горохов Волынская область Украина Обновлено: Октябрь 25, 2018

Приватне підприємство «Агро СМАП» пропонує Вам якісне сільськогосподарське навісне обладнання відомих європейських виробників, яке виготовляється з врахуванням кліматичних та географічних особливостей нашої держави.
До Вашої уваги пропонуємо обладнання таких фірм, як Lemken, Huard, Gregoire Besson, John Deere, Claas, Welger, Massey Fergusson, TAD-LEN, Bomet, Agroplast, Warka та ін.. Видео на ютуб - https://www.youtube.com/watch?v=E5K2xuMO_4U
Інвентар, що ми пропонуємо призначений для експлуатації на всіх типах місцевості як рівнинної, так і гірської. З 2009 року ПП «Агро СМАП» є представником польської компанії Krukowiak в Україні. У зв'язку з цим, пропонуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання даного виробника. Можна виконувати будь які види як сільськогосподарьських робіт (оранка, передпосівна обробка грунту, посадка/копання картоплі, заготівля сіна, перевезення вантажів і т.д.) так комунальних та будівельних (прибирання снігу/сміття, розкидання піску/сумішей, копання ям/траншей, навантажувальні/перевантажувальні роботи, і т. д).
Також будемо щиро вдячні за Ваші пропозиції з розширення лінійки нашої продукції та опцій в ній.

Позвонить

2015 Copyright © SMALL. All Rights Reserved.