Обработка территории от комаров, клещей. Киев
 
Обработка территории от комаров, клещей.
User Алексей
150.00 ГРН.

Обработка территории от комаров, клещей.

Киев Киевская область Украина Обновлено: Март 7, 2021 Опубликовано: Октябрь 20, 2020

У небезпечний період з квітня по вересень кліщі становлять велику небезпеку для людей. Особливо схильні до нападу кліщів менше обачні їх жертви: діти, літні люди і тварини .
Що б дачний сезон , чи не був затьмарений укусами кліщів та інших комах ми рекомендуємо провести обробку заміського ділянки від кліщів.
Суворе дотримання всіх норм безпеки і правильно підібрані засоби боротьби з комахами роблять обробку від кліщів безпечною для людини і тварин.
Бажано проводити обробку в два етапи з різницею між обробками в 2-3 тижні. При цьому досягається 100 % результат знищення кліщів.
ЗНИЩЕННЯ КЛІЩІВ - складний процес з комплексом заходів спрямованих на знищення кліщів , провести самостійно майже неможливо.
Тому фахівці нашої компанії пропонують вам свою кваліфіковану допомогу , яка полягає в проведенні особливих заходів по їх знищенню .
Подбайте про своєчасну обробці територій ваших підприємств , міських дворів і прилеглих парків , садів , приватних територій , садівничих ділянок (товариств ) і т.д.
Пропонуємо послугу по знищенню кліщів для підприємств , які організовують масові заходи на природі , корпоративні виїзди .
Організуємо завчасну обробку будь-якої ділянки місцевості , де намічено провести вихідні , будь це ділянка лісу , парку або берег озера .

Позвонить

2015 Copyright © SMALL. All Rights Reserved.