Центрування геометричних осей насосів, компресорів, редукторів, вентиляторів. Киев
 
Центрування геометричних осей насосів, компресорів, редукторів, вентиляторів.
User Романов Роман
Не указана

Центрування геометричних осей насосів, компресорів, редукторів, вентиляторів.

Киев Киевская область Украина Обновлено: Декабрь 2, 2018

Центрування - це забезпечення співвісності геометричних осей обертання механізмів, тобто їх центри обертання повинні бути на одній лінії. Так як забезпечити ідеальну співвісність неможливо, то виробники обладнання вказують допуски і методику центрування в інструкції по монтажу (експлуатації) або пропонують використовувати рекомендовані допуски провідних виробників обладнання для центрування, таких як BALTECH або Fixturlaser. Рекомендують допуски на кутову несоосность і паралельне зміщення в залежності від частоти обертання.Центрування необхідна для продовження терміну служби підшипників, ущільнень, муфт, зниження електроспоживання і зниження рівня вібрації в низькочастотної області спектра (фізично найбільша енергія руйнування).
Якщо не брати до уваги методи центрування «за допомогою палиці і мотузочки», то в сучасній промисловості використовують механічні (електромеханічні) і лазерні прилади і комплекти пристосувань для центрування. У відділі технічного сервісу компанії BALTECH для центрування, в основному, використовують системи лазерного центрування Квант - ЛМ і Fixturlaser XA.Центрування з даними інструментарієм забезпечує необхідну точність, автоматично створює протокол центрування, а наявність прикладних програм забезпечує легкість і швидкість роботи.
Як у житті, так і в техніці нічого не буває ідеального. Застосування лазерних приладів для центрування має радий обмежень, пов'язаних конструктивною особливістю - тривалий час не працюють при мінусовій температурі. При правильній організації ППР, якщо обладнання «стоїть на вулиці», всі регламентні роботи необхідно виконати в теплу пору року, а на аварійну центрування можна витратити не більше години (з досвіду фахівців відділу технічного сервісу компанії BALTECH) і прилад не встигне «замерзнути». Як один з варіантів, установка над агрегатом тимчасового обігрівається «купола» (намети) або використання механічних (електромеханічних) систем для центрування серії «Квант», пристосованих для роботи при негативних температурах. Центрування геометричних осей насосів, компресорів, редукторів, вентиляторів.
Концепції «Надійне обладнання-2010» і «Технології надійності» були розроблені нашими фахівцями під керівництвом Директора з маркетингу та збуту (Романов Роман Олександрович, 981-995-65-41).

Позвонить

2015 Copyright © SMALL. All Rights Reserved.